ЧЕРЛІДЕРИ КАМ`ЯНСЬКОГО ПРИВЕЗЛИ НАГОРОДИ З КУБКУ УКРАЇНИ

4-5 грудня 2021 року в СК “Локомотив” м. Харків пройшов Кубок України з черліденгу, в якому прийняли участь 1500 спортсменів із 10 областей України.
Школа черлидинга Прометей г.Каменское

Минули два яскраві дні XVII Кубку України з черлідингу. І нам є чим з вами поділитися, адже це були дійсно насичені та емоційні дні. Тож про все по порядку:

У перший же день, наші юні спортсмени показали дійсно крутий результат: ЧОТИРИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ взяли наші команди “Wings”, “Прометей”ДЮСШ №2 та “Candy” та бронзу за фрістайл-соло у виконанні Діани Семеруніної

Ще однією знаковою подією стало те, що в нишій команді з’явився ще один Майстер спорту України, з чим вітаємо Алісу Квашукову, вихованку тренера Олени Козинець

Наші тренери Анна Лавриненко, Анастасія Дегтяр та Олена Козинець були у числі суддівської колегії змагань, чим ми також дуже пишаємось, адже нам довірили таку почесну місію.

Другий день Кубку України був не менш цікавим за попередній: організатори змагань підготували для учасників сюрприз – майстер-клас від відомого американського хореографа та фахівця ICU Пейдж Алекс. Дівчата отримали величезне задоволення та заряд мотивації від спілкування з нею.

5 грудня відбулись змагання в категорії юніори та дорослі, і сказати, що це була запекла боротьба, це не сказати нічого

Наші результати:⠀

золотая медальЗОЛОТО у категорії данс-дует у виконанні Анастасії Холобко та Валерії Соловей;

сереброСРІБЛО у категорії джаз-команда “Прометей” ДЮСШ 2

бронзадві БРОНЗОВІ винагороди дісталися “Sparks” у категоріях данс-команда та хіп-хоп-команда.

Підводячи підсумки змагань, можна зазначити, що за два дні Кубку України на рахунку Кам‘янської федерації черлідингу: 5 золотых нагород, 3 – срібних, та 10 – бронзових!

Змагання відбулись на найвищому рівні, і відчутна конкуренція говорить про те, що черлідинг в Україні розвивається у правильному напряму За це хочемо висловити окрему подяку Всеукраїнській федерації Черліденгу, її президенту Юрію Крикуну, головному тренеру Анні Андрієнко, та всім організаторам змагань. Також дякуємо президенту Дніпропетровської обласноі федерації черліденгу Тетяні Залогіній за підтримку наших команд.

Спортсменки із Кам`янського Холобко Анастасія та Соловей Валерія захищатимуть честь України на Чемпіонатй Європи, який відбудеться у липні місяці 2022 року в м. Афіни (Греція) .